?

Log in

No account? Create an account

Блог Тараса

пишу про все, що мене цікавить...

Кохайтесь
taraszp
За даними Світової Організації Охорони Здоров'я, середньостатистичний українець кохається 125 разів на рік, а українка лише 90 ;)
Висновок: Зовсім скоро українцям буде дуже важко задовільнити всіх українок :) 

Фото
taraszp

Звичайнісінькі фотки, але мені так подобається

Натисніть на фото, щоб переглянути в більшому розмірі.
 

 


Все ж таки
taraszp
Розумію, що ЖЖ для мене кращий варіант і від нього нікуди не дітись. Особливо, коли є, що сказати світові!
Світ, будемо спілкуватись частіше!!! 
Tags:

Мої результати
taraszp

Сьогодні дізнався свій результат по ЗНО з англійської мови - 167 балів з 200. Це не так й мало, але й не багато. Хоча б радію з того, що по 12-бальній системі це дев’яточка і я не погіршив свого результату. Але англійську написав найгірше ніж інші тести :(
Не забуваю слова своєї мами:
“Я платити не буду! Тільки бюджет!”


Без понтів
taraszp

Без усіляких понтів, просто ми. І я після того концерту щасливий, як маленька дитина, ким я ще себе вважаю, ну і поводжусь іноді належним чином...
 


Привіт, світ!
taraszp

Щось давненько не писав. Але дякую тим, хто ще може сюди заходити :)
Вчора були на концерті Тартака! І скажу вам чесно, 3 години цієї офігєнної музики не могли не потішити!
ось тільки є одне але: клуб де виступав Тартак не дуже хотів бачити “звичайних” прихильників гурту, бо святкували 10 років цьому закладу і квиточок коштував 100грн :( Але знайшлись люди, яким не байдужа музика Тартаків і ми показали тим мажорам, що таке відриватись по повній!


Коник Українців!
taraszp

У попередньому пості цього блогу я прохав подарувати мені стенд елон блог (дивись трохи нижче) І одразу ж комент від Богдана G3D Варщука! Блін, я радію, як слон :) Моїй радості немає меж! Дякую Тобі! Тема блога важкувата, але я постараюсь зробити його цікавим! Годі читати це та переходь до блогу безпосередньо і насолоджуйся! http://konyk.org.ua


Подаруй мені!
taraszp

Може хтось подарує мені стенд елон блог на самому галімому хостингу, загонить туди останню версію українського Вордпрес, де я буду в саркастично-комічному стилі гнати на нашу політику, систему. Де ми всі гнатимемо і нам буде весело.
Обіцяю величнішому, який зробить такий щедрий подарунок, прославляти ім’я його в усіх його проявах!


Українська цнота
taraszp

Дуже часто Україну порівнюють з дитиною, підлітком, дівчиною. У цьому році їй виповниться 18 років. Цікаво, а коли вона втратила цноту? Я впевнений, що вона порядна дівчинка, але наші політики трахали її ще в зародковому стані, а потім усі пози камасутри випробували на ній, ще й власних придумали декілька десятків.

І чому це я на політиків кажу “наші” вони ж бо не з нами, а живуть, напевно, в іншій, невідомій нам країні!


!!!
taraszp

От усі кажуть: “Криза, криза.” Може вже досить прикриватись за цим словом? Особливо зловживають наші політики та інші високопосадовці. Люди , ніби ті наркомани, задурманені кризовою ейфорією! Криза у ВАШИХ головах! А в Україні вона вже дуже давно!